İngiltere Premier 19 Mart Maçları Analiz - TAHMİN 102 - TAHMİN 102

İngiltere Premier 19 Mart Maçları Analiz

Mart 19th, 2017

MIDDLESBROUGH – MANCHESTER UNITED (2,5 Alt – 1,60 / KG Yok – 1,55)
Middlesbrough ligde düşme hattında, çok acil puan veya puanlara ihtiyaçları var. Ancak gol yollarında çok etkisiz bir görüntüleri var. Duran toplar dışında gol bulmaları çok zor. Federasyon Kupası Oxford maçını saymazsak son 5 maçta golleri yok. Manchester cephesinde ise sakat ve cezalılar can sıkıyor. Cezalı Zlatan’a son Rostov maçında Pogba da eklendi. İlk amacı gol yememek olacak olan Middlesbrough karşısında Zlatan’dan eksik bir kadroyla zorlanacaklarını düşünüyorum. Tercihim 2,5 Alt ve KG Yok)

TOTTENHAM – SOUTHAMPTON (2,5 ALt – 1,80)
Tottenham aldığı parlak sonuçlarla ligde 2.sıraya kadar yükseldi. Bu dönemde Dele Alli ve H. Kane’in yüksek formu ve bulduğu goller önemli rol oynadı. Ancak H.Kane ayak bileğinden sakatlandı ve oynayamayacak. Bu durumun Tottenham’ın hücumunu etkileyeceği aşikar. Southampton ligin rahat takımlarından. Son maçları oldukça gollü geçiyor. Ancak o takımları Tottenham ile karşılaştırmak hata olur. İddaa oranları maçın gollü geçeceği sinyalleri verse de ben H.Kane’in yokluğunda kısır bir maç bekliyorum. Tercihim 2,5 Alt.

MANCHESTER CITY – LIVERPOOL (2,5 Üst – 1,40 / KG Var – 1,30)
Hafta içi Monaco’ya elenerek Şampiyonlar Liginden elenen City’nin bundan sonraki hedef tamamen Lig olacaktır. Rahat gol bulan bir o kadar da rahat gol yiyen bir görüntüleri var. Defans ve kaleci problemini çözebilmiş değiller. Aynı durum Liverpool için de geçerli. Henderson’un sakatlığı sonrası orta saha savunmaları da ciddi aksıyor. Zaten defansları elek gibi, gol yemedikleri maç yok gibi. Bol gollü ve zevkli bir maç olacağını düşünüyorum. Tercihim 2,5 Üst ve KG Var