Salzburg - Malmö FF - TAHMİN 102 - TAHMİN 102

Salzburg – Malmö FF

Ağustos 19th, 2014

Salzburg, Play-Off için kolay rakip çekti. Gol yüzdesi yüksek olan ekip son 5 maçında, Karabağ ile yaptığı ilk maçta 2-1 yenilmesi dışında diğer 4 maçını bol gollü skorlarla kazandı. İkinci maçında Karabağ’ı 2-0 ile geçen Avusturya ekibi, diğer üç maçında da gol yemeden fark atmayı başardı. Ried’i 2-0, SV Grödig’i 8-0, A.Wacker’i 3-0 yenen ekip hem gol sıkıntısı yaşamadığını hem de defansta açık vermediğini gösterdi.

Malmö, İsveç’in en güçlü takımlarından biri. İsveç ekibi son 5 maçında, 3 galibiyet ve 2 beraberlik aldı. Oynadığı son maçlarda, Gefle maçı dışında ( 0-0 ), gol atmakta sıkıntı çekmediğini gösteren takım ne yazık ki defans konusunda Salzburg kadar iddialı değil. Gefle maçı dışında her maçta 2 golü kalesinde görerek, son beş maçta kalesinde gol görme ortalamasını 1.6′e çıkardı. Karşı kaleye gol ortalaması ise 2.4 olan İsveç takımı Salzburg karşısında defans zaafları yüzünden zorlanacak gibi görünüyor.

Takımların sakat ve cezalı oyuncu listesi ise şöyle:

Slazburg – Malmö FF

Slazburg: Martin Hinteregger ( oynadığı maç 5/ gol 0, defans ), Valon Berisha ( oynadığı maç 0/ gol 0, defans ), Isaac Vorsah ( oynadığı maç 0/ gol 0, defans ), Asger Sorensen ( oynadığı maç 0/ gol 0, defans )

Malmö FF: Matias Concha ( oynadığı maç 7/ gol 0, defans ), Simon Thern ( oynadığı maç 11/ gol 2, orta saha ), Alexander Blomqvist ( oynadığı maç 0/ gol 0, defans ), Guillermo Molins ( oynadığı maç 11/ gol 8, orta saha, en çok gol atan 2. Oyuncu)


[post-views]