GALATASARAY'A FORMA İLE BİRLİKTE SÜRPRİZ Mİ VAR ? - TAHMİN 102 - TAHMİN 102

GALATASARAY’A FORMA İLE BİRLİKTE SÜRPRİZ Mİ VAR ?

Ağustos 7th, 2014

Uzun süredir forma sponsorluğu için birçok şirketle masaya oturan Başkan Ünal Aysal’ın hedefe çok yaklaştığı belirtiliyor. Aysal’ın 10 gün içinde çok önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza atacağı ve gelecek sıcak para ile transfer bombalarının patlayacağı ifade ediliyor. Türk Telekom’la yapılan anlaşmanın sona ermesinin ardından hem uzun vadeli hem de ekonomik olarak tatmin edici bir anlaşma için kolları sıvayan Başkan Ünal Aysal’ın yakın çevresine, “Bizi düzlüğe çıkaracak bir imza olacak” dediği öğrenildi.

HEMEN GÖRÜŞMELERE HIZ VERİLECEK
Forvet transferinde Arsenal formasını giyen Lucas Podolski’yi gözüne kestiren Galatasaray yönetimi, Güney Amerikalı iki stoper Doria ve Balanta için de girişimlerde bulunuyor… Sarı-Kırmızılılar sponsorluk anlaşmasının imzalanmasının ardından hemen görüşmelere hız verecek ve imzaladı attıracak. Hedef, Süper Kupa maçına kadar transferleri takıma kazandırmak.

BALANTA İÇİN 6 MİLYON EURO
Öte yandan Arjantin basını Balanta ile ilgili çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi… Gazeteler ve internet sitelerine göre Galatasaray, Kolombiyalı stoper için River Plate’e 6 milyon Euro’luk teklif sundu. İddialara göre Sarı- Kırmızılılar, Doria’yı kiralama formülünü de masaya koymuş durumda.
21 yaşındaki Kolombiyalı stoper, agresif ve hırslı yapısı ile birçok Avrupa kulübünün de transfer listesinde bulunuyor. Geleceğin önemli savunmacıları arasında gösterilen Balanta’nın River Plate ile olan sözleşmesi 2017 yılında sona erecek. 1.81 boyunda olan ve hava toplarındaki etkinliği ile dikkat çeken sol ayaklı stoper, bu sezon Arjantin ekibi ile 33 maça çıktı.- Spor 2


[post-views]