En Son Transfer Dedikoduları - TAHMİN 102 - TAHMİN 102

En Son Transfer Dedikoduları

Eylül 4th, 2014

Yaz transfer sezonu daha yeni bitmişken daha şimdiden Ocak ayındaki transfer penceresi ve sezon sonu transfer planları hakkında haberler gelmeye başladı. Avrupa’da, özellikle İngiltere’de transfer ile ilgili planların şimdiden yapılması önümüzdeki transfer dönemlerinin de aktif ve çekişmeli geçeceğini gösteriyor.

  • Lazio’nun sağ kanat oyuncusu Antonio Candreva için Arsenal, Liverpool ve Tottenham Ocak ayı transfer penceresinde harekete geçmek istiyorlar. İtalyan futbolcu sergilediği performans ile Dünya Kupası’nda İngilizlerin gözüne girmeyi başarmış görünüyor.

 

  • Manchester United, Juventus’un genç orta sahası Paul Pogba‘yı, Old Trafford’a geri getirebilmek için şimdiden hazırlıklara başladı. Önümüzdeki yaz transfer sezonunda Pogba için 75 milyon Euro bonservisi gözden çıkaran United, 21 yaşındaki Fransız futbolcuyu transfer etmek konusunda ısrarcı.

 

  • Borussia Dortmund’un yetenekli orta sahası Marco Reus için şimdiden çekişme başladı. Bu sezon sonunda 20 milyon Euro bonservis ücreti karşılığı serbest kalacak Reus için Real Madrid ve Arsenal şimdiden yarışa başladı. Şu ana kadar Alman temsilcisi kimse ile anlaşmaya yanaşmasa da yaz transfer döneminde büyük bir çekişme olacağa benziyor.

 

  • Manchester United ve Liverpool’un yaz sezonunda transfer için gözüne kestirdiği Alman Christoph Kramer için Juventus ve Atletico Madrid’in Ocak ayında transfer girişiminde bulunabileceği konuşuluyor.

 

  • Juventus bu yaz Edin Dzeko transferi için girişimde bulunmuş ama futbolcu Manchester City ile anlaşmasını uzatmayı seçmişti. Dzeko transferi konusunda istekli olan Juventus’un şimdiden önümüzde ki yaz transfer penceresinde transfer için  planlar yaptığı  söyleniyor.

 

  • Barcelona’nın harika çocuğu Adama Traore transferinde eli boş dönen Manchester United’ın, Ocak ayında tekrar girişimde bulunacağı söylentiler arasında.

 


[post-views]