Günün KG Var Kokan Maçları - TAHMİN 102 - TAHMİN 102

Günün KG Var Kokan Maçları

Nisan 1st, 2017

İlk KG Var önerisi maçlarım Türkiye Süper Liginden; Alanyaspor-Kasımpaşa ve Antalyaspor-Kayserispor, bu iki maçın da KG Var olacağını düşünüyorum. Alanyaspor’un son 5 maçı da KG VAr ve 2,5 üzeri oldu. Kasımpaşa ise son 5 maçın tamamında en az 2 gol atmayı başardı. Bu iki takım arasındaki son 4 maçın 3′üde KG Var olarak sonuçlandı. Kayserispor’un son 7 süper lig maçının 6′sı KG var olarak sonuçlandı ve bu maçların tamamında gol atmayı başardı. Antalyaspor’da evinde Beşiktaş maçı hariç son maçlarında gol atmayı başardı.

Bundesliga’dan KG Var önerilerim; Freiburg-Werder Bremen ve Shalke 04-Dortmund maçları. Freiburg’un son 10 maçının 8′i KG var olarak sonuçlandı. Kendi evlerinde Dortmund hariç son maçların tamamında gol atmayı başardılar. W.Bremen de M’Gladbach maçı hariç son 10 maçında gol atmayı başardı. Shalke’nin sahasında oynanan son 5 Drtmund maçı da KG Var olarak bitti. Shalke kendi evinde son maçların tamamında gol atmayı başardı. Dortmund da son Bundesliga maçlarında içeride dışarıda gol atıyor.

Son KG Var tercihim de İngiltre Premier liginden; Hull – West Ham. Bu tercihim sebebi West Ham. Son 6 maçı da KG Var biten West Ham rahat gol buluyor ve kolay gol yiyor. Liverpool-Everton ve Leicester-Stoke maçlarının da KG Var’a yakın olduğunu düşünüyorum.

Herkese kuponlarında bol şanslar dilerim.


[post-views]