?> Editörler - TAHMİN 102 - TAHMİN 102
Bülent Gökalp 1969 doğumlu. Yaklaşık 10 sene amatör olarak futbol ve basketbol oynadı. 22 senedir futbol ve basketbol maçları üzerine tahmin yapıyor. ODTU Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve halen elektronik mühendisliği yapmaya devam eden Bülent Gökalp çok iyi derecede ingilizce biliyor. Futbolda Almanya, İspanya, İngiltere ve Hollanda, basketbolda ise Euroleague, Eurocup, İspanya ve NBA liglerini takip etmekte.
1981 Karşıyaka, İzmir doğumluyum. Nam-ı değer Kaf Sin Kaf kutsal toprakların olduğu yerde oturuyorum. Majör ligleri, Güney Amerika liglerini takip ediyorum. Diğer liglerden de uzak kalmamaya çalışıyorum. Herkese kuponlarında bol şans diliyorum. Kendinizi üzmeyecek şekilde oynayın ve "Az da olsa kazanın ama kazanın" mantığıyla hareket edin. Çok maç, çok risk demektir. Kombineleriniz 3'ü geçmesin ve 3'lük maçlardan kupon yapmaya çalışın. Emin olun daha çok kazanırsınız...
1970 Bursa doğumluyum. İddaa var olduğundan beri tüm spor müsabakalarını takip ediyorum. NBA seviyorum. Mutluluk paylaşılınca güzeldir. Herkese bol şans diliyorum.
Sadece NBA analiz, tahmin ve kuponlar...
Basketbol Tahmin Ve Kuponları
Başarı oranlarda gizli...