Bülent Gökalp
Bülent Gökalp 1969 doğumlu. Yaklaşık 10 sene amatör olarak futbol ve basketbol oynadı. 22 senedir futbol ve basketbol maçları üzerine tahmin yapıyor. ODTU Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve halen elektronik mühendisliği yapmaya devam eden Bülent Gökalp çok iyi derecede ingilizce biliyor. Futbolda Almanya, İspanya, İngiltere ve Hollanda, basketbolda ise Euroleague, Eurocup, İspanya ve NBA liglerini takip etmekte.
Can Balcı
1980 İstanbul doğumlu olan Can Balcı, St.Michel Lisesi ve Kültür Üniversitesi Film Yapımı ve Yönetmenliği Bölümü mezunu.8 yıla yakın bir süre amatör olarak futbol oynadı,bunun yanında yüzme ve lisanslı olarak snowboard yaptı.15 senedir spor karşılaşmaları üzerine tahminler yapıyor. Çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce biliyor.İngiltere, İspanya, Fransa ve İtalya futbol karşılaşmaları yanında NBA maçlarını takip ediyor. Takımların form durumları, maça hazırlanmaları ve psikolojik analizleri üzerine olan farklı bakış açılarıyla dikkat çekiyor. Tereddütte olduğu veya inanmadığı hiçbir maça tahmin vermiyor.
Oktay Yılmaz
1981 Karşıyaka, İzmir doğumluyum. Daha çok basketbol oynuyorum. Futbolda ise Güney Amerika ligleri ağırlıklı oynuyorum. Size tavsiyem bu oyunu kendinizİ üzmeyecek şekilde oynamanız. Her zaman kasa kasanır sözünü unutmayın. Bu sadece şans oyunu...
Atilla Çal
1970 Bursa doğumluyum. İddaa var olduğundan beri tüm spor müsabakalarını takip ediyorum. NBA seviyorum. Mutluluk paylaşılınca güzeldir. Herkese bol şans diliyorum.
Sihirbaz 2014
Başarı oranlarda gizli...
Mert Yazıcı
26 Nisan 1994 yılında Hereke'de doğdu. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Mert Yazıcı, sporun hemen hemen her dalıyla çok ilgilidir. Spor ile ilk haşır neşir olması bakkaldan aldığı sporcu kartları ile başladı. 1998 yılında başladığı sporcu kartı koleksiyonu sayensinde spor karşılaşmalarını izlemeye başladı. 2000 yılından itibaren ise futbol ve basketbol sporlarının sıkı bir şekilde takip etmeye başladı. Küçük yaşlarda amatör olarak basketbol ve futbolla ilgilendi. 2004 yılından beri Formula 1'i takip etmektedir. 2006 yılında Türkiye'de ilk kez yapılan Formula 1 yarışını yerinde izleme şansı yakaladı. 2004 yılından beri belirli aralıklar vermesine rağmen bahis oyunlarını oynamaktadır. En iyi uzmanlık alanı Euroleague, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'dir. Türkiye Süper Ligi ve alt ligleri, Bundesliga ve alt ligleri konusundan başarılı tahminlere imza atmaktadır. İngilizce bilmekte ve yabancı spor medyasını da takip etmektedir. Hiç akla gelmeyecek sporlarda bile bilgi sahibidir; bunun sebebi ise sahip olduğu yüksek genel kültür düzeyidir.