Bülent Gökalp
Bülent Gökalp 1969 doğumlu. Yaklaşık 10 sene amatör olarak futbol ve basketbol oynadı. 22 senedir futbol ve basketbol maçları üzerine tahmin yapıyor. ODTU Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve halen elektronik mühendisliği yapmaya devam eden Bülent Gökalp çok iyi derecede ingilizce biliyor. Futbolda Almanya, İspanya, İngiltere ve Hollanda, basketbolda ise Euroleague, Eurocup, İspanya ve NBA liglerini takip etmekte.
Fersu Yahyabeyoğlu
22 Mayıs 1982 tarihinde Mersin'de doğdum. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yıllarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.
Oktay Yılmaz
1981 Karşıyaka, İzmir doğumluyum. Nam-ı değer Kaf Sin Kaf kutsal toprakların olduğu yerde oturuyorum. Majör ligleri, Güney Amerika liglerini takip ediyorum. Diğer liglerden de uzak kalmamaya çalışıyorum. Herkese kuponlarında bol şans diliyorum. Kendinizi üzmeyecek şekilde oynayın ve "Az da olsa kazanın ama kazanın" mantığıyla hareket edin. Çok maç, çok risk demektir. Kombineleriniz 3'ü geçmesin ve 3'lük maçlardan kupon yapmaya çalışın. Emin olun daha çok kazanırsınız...
Atilla Çal
1970 Bursa doğumluyum. İddaa var olduğundan beri tüm spor müsabakalarını takip ediyorum. NBA seviyorum. Mutluluk paylaşılınca güzeldir. Herkese bol şans diliyorum.
NBA Arena
Sadece NBA analiz, tahmin ve kuponlar...
Space Jam
Basketbol Tahmin Ve Kuponları