Eboue Galatasaray’da Sinirleri Gerdi!
eboue

Galatasaray’da kadroda düşünülmeyen Emmanuel Eboue, teknik heyeti protesto edince Florya’da sinirler gerildi.

Yabancı kontenjanında 3 futbolcusunu gönderen Galatasaray’da Eboue’nin de üstü çizilmişti. Amrabat, Dany ve Ontiveiro‘yu kiralık olan gönderen Galatasaray’da takımdan ayrılması beklenen son isim Eboue’yi sarı-kırmızılı takım göndermek yerine kovmayı tercih etti.

Sabah’ın haberine göre, A takım kadrosunda yer almamasına rağmen, takımın idman yaptığı saatlerde soyunma odasına gelen ve kadroda yer almaması protesto eden davranışlar sergileyen Eboue, tesislerde görev yapan çalışanları da laubali hareketleriyle çileden çıkardı.

Kadro dışı bırakılan diğer futbolcular soyunma odası ve A takımın restoranını kullanmazken, Eboue’nin ısrarla bu alışkanlığını sürdürmesi Prandelli‘yi de öfkelendirdi. İtalyan teknik adam, uzun yıllardır Avrupa’da forma giyen Eboue’nin bu profesyonellik dışı davranışlarına çok şaşırdığı ve “Tesislerde görmek istemiyorum” dediği öğrenildi.

Galatasaray yönetimi de Eboue’ye, “Alacaklarını ödemiyoruz, bu tavırların yüzünden git hakkını FIFA’da ara ve alacağın parayı da gecikmeli al” mesajını verdi. Sarı-kırmızılı yönetim, Eboue’nin takımla ilişkisini kesecek ve Eboue alacaklarını FIFA yoluyla tahsil edecek. – Goal.com

Comments

comments

1 Eylül 2014
Diğer Haberler