Beşiktaş ve Tranzonspor’un Rakipleri Belli Oldu
europa

Monaco’da yapılan kura cekilisi  ile temsilcilerimiz Beşiktaş ve Trabzonspor’un rakipleri belli oldu.

Beşiktaş, C Grubu’nda Tottenham, Partizan ve Astera ile  mücadele edecek.

Trabzonspor ise Metalist, Legia Warzsawa ve Lokeren ile L Grubu’nda mücadele edecek.

Monaco’daki Grimaldi Forum’da TSİ 14.00’te yapılan kura çekiminde toplam 48 takım katıldı. UEFA Şampiyonlar Ligi’nden gelen 10 takım ile elemeri geçen 31 ve direkt katılma hakkı bulunan 7 ekip, 4’erli 12 gruba ayrıldı.

 

Diğer gruplar şöyle :

Grup A :                                                         Grup B :

Villareal                                                      Kobenhavn

Mönchengladbach                                        ClubBrugge

Zürich                                                         Torino

Apollon                                                        HJK Helsinki

 

Grup C :                                                         Grup D:

Tottenham                                                   Salzburg

BEŞİKTAŞ                                                    Celtic

Partizan                                                       Dinamo Zagreb

Asteras                                                        Astra

 

Grup E :                                                         Grup F :

PSV                                                              Inter

Panathinaikos                                                Dnipro

Estoril                                                           St. Etienne

Dinamo Moscow                                             Qarabağ

 

Grup G :                                                        Grup H :

Sevilla                                                          Lille

Standart Liege                                               Wolfsburg

Feyenoord                                                     Everton

Rijeka                                                           Krasnodar

 

Grup I :                                                          Grup J :

Napoli                                                            Dinamo Kiev

Sparta Prag                                                    Steaua Bükreş

Young Boys                                                    Rio Ave

Slovan Bratislava                                            AaB

 

Grup K :                                                        Grup L :

Fiorentina                                                     Metalist

PAOK                                                           TRABZONSPOR

Guingamp                                                     Legia

Dinamo Minsk                                               Lokeren

 

Comments

comments

29 Ağustos 2014
Diğer Haberler