06.11.2014 Sakatlıklar ve Cezalı Durumda Olanlar
t102_logo

Dynamo Moskova – Estoril

Dynamo Moskova : Yusupov (oynadığı maç 7/ gol 0, orta saha (şüpheli))

Estoril : Bruno Miguel (oynadığı maç 4/ gol 2, defans), Mano (oynadığı maç 6/ gol 0, defans), Balboa (oynadığı maç 2/ gol 0, forvet)

 

Sparta Prag – Slovan Bratislava

Sparta Prag : Breznanik (oynadığı maç 5/ gol 0, orta saha), Husbauer (oynadığı maç 7/ gol 2, orta saha), Nespor (oynadığı maç 3/ gol 1, forvet)

Slovan Bratislava : Vittek (oynadığı maç 3/ gol 0, forvet)

 

Rio Ave – Steaua Bükreş

Rio Ave : Pedro Moreira (oynadığı maç 7/ gol 2, orta saha), Lionn (oynadığı maç 5/ gol 0, defans)

Steaua Bükreş : Filip (oynadığı maç 5/ gol 0, defans (şüpheli)), Cojocaru (oynadığı maç 1/ gol 0, kaleci), Iancu (oynadığı maç 6/ gol 1, orta saha), Rusescu (oynadığı maç 6/ gol 0, forvet), Luchin (oynadığı maç 5/ gol 0, defans)

 

Everton – Lille

Everton : Antolin Alcaraz (oynadığı maç 3/ gol 0, defans), Arouna Kone (oynadığı maç 0/ gol 0, forvet), Kevin Mirallas (oynadığı maç 6/ gol 2, forvet), John Stones (oynadığı maç 5/ gol 0, defans), Bryan Oviedo (oynadığı maç 1/ gol 0, defans)

Lille : Marcos Lopes (oynadığı maç 9/ gol 1, orta saha), Jonathan Delaplace (oynadığı maç 7/ gol 1, orta saha)

 

FC Kopenhag – Club Brugge

FC Kopenhag : Cornelius (oynadığı maç 11/ gol 4, forvet, takımın en golcüsü), Nilsson (oynadığı maç 6/ gol 0, defans), Kadrii (oynadığı maç 8/ gol 2, orta saha), Wohlgemuth (oynadığı maç 0/ gol 0, orta saha), Stadsgaard (oynadığı maç 0/ gol 0, defans), Remmer (oynadığı maç 2/ gol 0, defans)

Club Brugge : Kujovic (oynadığı maç 0/ gol 0, kaleci), Engels (oynadığı maç 7/ gol 3, defans), Blondel (oynadığı maç 0/ gol 0, orta saha)

 

Beşiktaş – Partizan

Beşiktaş : Zengin (oynadığı maç 7/ gol 0, ilk kaleci (şüpheli)), Kurtuluş (oynadığı maç 4/ gol 0, defans)

Partizan : B.Ilic (oynadığı maç 11/ gol 0, defans), Vulicevic (oynadığı maç 8/ gol 0, defans), Kojic (oynadığı maç 1/ gol 0, forvet), Brasanac (oynadığı maç 3/ gol  orta saha), Ostojic (oynadığı maç / gol  defans)

 

Napoli –Young Boys

Napoli : Hamsik (oynadığı maç 8/ gol 2, orta saha), Zuniga (oynadığı maç 6/ gol 0, defans), David Lopez (oynadığı maç 7/ gol 0, orta saha), Michu (oynadığı maç 3/ gol 0, orta saha)

Young Boys : Costanzo (oynadığı maç 10/ gol 0, orta saha), Von Ballmoos (oynadığı maç 0/ gol 0, kaleci), Bürki (oynadığı maç 2/ gol 0, defans), Gerndt (oynadığı maç 0/ gol 0, defans), Vitkieviez (oynadığı maç 0/ gol 0, orta saha)

 

Saint-Etienne – Inter

Saint- Etienne : Clerc (oynadığı maç 5/ gol 0, defans), Cohade (oynadığı maç 10/ gol, orta saha), Saint-Maximin (oynadığı maç 6/ gol 0, forvet),  Corgnet (oynadığı maç 8/ gol 0, orta saha)

Inter : Hernanes (oynadığı maç 10/ gol 2, orta saha), M’Vila (oynadığı maç 4/ gol 0, orta saha), D’Ambrosio (oynadığı maç 4/ gol 0, defans), Jonathan (oynadığı maç 2/ gol 0, defans), Campagnaro (oynadığı maç 1/ gol 0, defans)

 

Dinamo Kiev – AaB Aalborg

Dinamo Kiev : Selin (oynadığı maç 2/ gol 0, defans), Makarenko (oynadığı maç 7/ gol 0, defans), Garmash (oynadığı maç 2/ gol 0, orta saha), Mbokani (oynadığı maç 0/ gol 0, forvet), Haruna (oynadığı maç 0/ gol 0, orta saha)

AaB Aalborg : P.Kristensen (oynadığı maç 7/ gol 1, defans), Thrane (oynadığı maç 2/ gol 0, forvet), Borsting (oynadığı maç 7/ gol 0, orta saha), R.Jönsson (oynadığı maç 0/ gol 0, forvet), J.Ahlmann (oynadığı maç 2/ gol 0, defans), Spalvis (oynadığı maç 3/ gol 0, forvet)

 

Feyenoord – Rijeka

Feyenoord : Mathijsen (oynadığı maç 6/ gol 0, defans), Lopes Cabral (oynadığı maç 0/ gol 0, defans)

Rijeka : Zlomislic (oynadığı maç 9/ gol 0, orta saha), Males (oynadığı maç 0/ gol 0, orta saha), Ruben Lima (oynadığı maç 2/ gol 0, defans)

 

Qarabagh – Dnjepr

Qarabagh : Chumbinho (oynadığı maç 4/ gol 2, orta saha), Danilo Dias (oynadığı maç 2/ gol 0, forvet)

Dnjepr : Matheus Nascimento (oynadığı maç 1/ gol 1, forvet), Mandzyuk (oynadığı maç 0/ gol 0, defans)

 

Legia Varşova – Metalist Kharkov

Legia Varşova : Brzyski (oynadığı maç 8/ gol 1, defans), Radovic (oynadığı maç 8/ gol 4, orta saha), Dossa Junior (oynadığı maç 8/ gol 3, defans)

Metalist Kharkov : P.Gueye (oynadığı maç 4/ gol 0, defans), A. Yussuf (oynadığı maç 6/ gol 1, orta saha), Rodrigo Moledo (oynadığı maç 0/ gol 0, defans), Shust (oynadığı maç 4/ gol 0, kaleci)

 

Panathinaikos – PSV Eindhoven

Panathinaikos : Koutroumbis (oynadığı maç 6/ gol 0, defans)

PSV Eindhoven : Bruma (oynadığı maç 10/ gol 1, defans), Schaars (oynadığı maç 0/ gol 0, orta saha), Tamata (oynadığı maç 3/ gol 0, defans), Hiljemark (oynadığı maç 5/ gol 0, orta saha)

 

——————————————————————————————————————–

 

BC Nizhny Novgorod – Anadolu Efes

BC Nizhny Novgorod : –

Anadolu Efes : Nenad Krstic ( 3/ 17.3 pivot ), Birkan Batuk ( 0/ 0.0 forvet ), Cenk Akyol (0/ 0.0, gard )

 

Zalgiris Kaunas – UNICS Kazan

Zalgiris Kaunas: Kaspars Vecgavars ( 0/ 0.0 gard )

UNICS Kazan : –

 

PGE Turow Zgorzelec – Bayern München

PGE Turow Zgorzelec : Mateusz Kostrzewski ( 0/ 0.0 forvet ), Lukas Wisniewski ( 1/ 0.0 gard )

Bayern München : Bryce Taylor ( 0/ 0.0 gard ), Paul Zipser ( 0/ 0.0 gard )

Comments

comments

6 Kasım 2014
Diğer Haberler